KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10212275
nr 1021 2275
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Blandteknik, Nils Rundgren Björnjägaren (1890-1971), Björnjägaren, signerad, 1956, 30x33
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 29 februari 2016
kl 19:24:03
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
6
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren